شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش

شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش، یکی از شرکتهای زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ می باشد که در سال 1396 با هدف گسترده تر کردن سبد محصولات غذایی این گروه صنعتی تاسیس شد. محصولات این شرکت در پنج گروه خشکبار، حبوبات، غلات، آجیل و تنقلات با برندهای فامیلا، آذوقه،وی نات، وی نیتو، مادلین و هم خوان تولید و عرضه می شوند.

چشم انداز و ماموریت ما

صنعت خشکبار و حبوبات کوروش با تیم قوی تامین و کنترل کیفیت، نظارت سختگیرانه ودقیقی بر محصولات خود از ابتدا تا رسیدن آن به مصرف کنندگان دارد. این شرکت با در اختیار داشتن آزمایشگاهی مجهز تمامی ‌تست‌های الزامی و اختیاری اعم از درصد رطوبت، میزان آفت زدگی، ضایعات خارجی، تست‌های طعم و پخت و … را بر روی محصولات خود انجام می‌دهد و سعی دارد بهترین‌ها را برای خانواده‌های ایرانی فراهم آورد.

اصول و ارزش های ما

موفقیت شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش در گرو تلاش همگانی نیروهای انسانی متخصص آن می باشد. همواره در تلاش هستیم تا کارکنان ما به صورت ماهرانه آموزش دیده باشند و ضمن تشویق کارکنان به همکاری مشترک و توسعه روابط، بتوانیم محیط مطلوبی برای کار ایجاد کنیم که در آن همه احساس انگیزه و آرامش داشته باشند و همیشه فرصتی برای پیشرفت در سازمان به عنوان پاداش تعهد و تلاش برای تمامی کارکنان وجود داشته باشد. به همین دلیل ما اطمینان داریم که کارکنان ما به عنوان سرمایه های انسانی مجرب، در زمینه تخصصی خود بهترین هستند.

تاریخچه گروه صنعتی گلرنگ

استاد حاج محمدكریم فضلی، شرکت تولیدی ـ شیمیایی پاکشو را در سال ۱۳٥۱ بنیان نهاد. محصولات اولیه شرکت پاکشو با عنوان برند گلرنگ و تحت عنوان محصولات شوینده و آرایشی بهداشتی گلرنگ ثبت شدند. گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۸۲ به ریاست هیئت‌مدیره استاد محمد کریم فضلی و انتخاب دکتر مهدی فضلی به سمت مدیرعاملی تأسیس شد. گروه صنعتی گلرنگ در نظر دارد با تکیه بر، برندهای شناخته شده در سطح جهانی، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، اشتغال زایی پایا و پویا و ارایه محصولات و خدمات متمایز وارد فهرست 500 شرکت برتر جهان گردد.

برند های محصولات

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

افتخارات، تقدیرنامه ها و گواهینامه ها

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ